TÜBA Akademi Konferansı: Prof. Dr. Mustafa Solak’tan “Türkiye’de Sağlık Eğitimi ve Sağlık İnsangücünün Son 12 Yılı: Genel Bir Değerlendirme”

TÜBA Asli Üyesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak “Türkiye’de Sağlık Eğitimi ve Sağlık İnsangücünün Son 12 Yılı: Genel Bir Değerlendirme” başlıklı konferansını 20 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 11:00’de Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirecek.


TÜBA Akademi Konferansı: Prof. Dr. Hüseyin Sarıoğlu “Bir Düşünme Dinamiği Olarak Felsefe-Bilim-Din İlişkileri Üzerine”

TÜBA Asli Üyesi, İstanbul Üniversitesi (İÜ) ve Cumhuriyet Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Sarıoğlu “Bir Düşünme Dinamiği Olarak Felsefe-Bilim-Din İlişkileri Üzerine” başlıklı konferansını 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü saat 18:00’de TÜBA-Rabi Medrese’de gerçekleştirecek.


TÜBA Akademi Konferansı: Prof. Dr. Ayşegül Komsuoğlu Çıtıpıtıoğlu “Geçici Koruma Altındaki Suriyelilerin Temel ve Yükseköğretime Erişimi”

TÜBA Asli Üyesi ve İstanbul Üniversitesi (İÜ) Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Ayşegül Komsuoğlu Çıtıpıtıoğlu “Geçici Koruma Altındaki Suriyelilerin Temel ve Yükseköğretime Erişimi” başlıklı konferansını 25 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 18:00’de TÜBA-Rabi Medrese’de gerçekleştirecek.